501 349 071 & 58 623 87 49 artemidaeu@gmail.com

Opinie

Tworzymy nowy dział opinie naszych klientów.

Prosimy napiszcie nam jak się Wam wypoczywało w naszym domu?

Dodaj opinię polecającą

 

Mogę zdecydowanie polecić ten obiekt jako miejsce pobytu rodzin z dziećmi…” – to jeden z komentarzy jakie otrzymaliśmy od naszych Gości. Więcej opinii na temat naszego Domu Wypoczynkowego Artemida, znajdziecie Państwo w witrynie meteor-turystyka.pl. Zapraszamy!

OPINIE & KOMENTARZE

 

Spędziliśmy z całą rodzinką 2+2 super wakacje. Pogoda dopisała ale również spokojna okolica to duży PLUS dla rodzin pragnących odpocząć od codziennego gwaru. Dzieciaki nie miały czasu na nudę gdyż plac zabaw jest super wyposażony. Polecam ten Dom Wypoczynkowy, pewnie się jeszcze tam wybierzemy któregoś lata…
monika frączek krosno
( fracze…@…p.pl )
 

 

Spędziliśmy w Artemidzie piękne wakacje. Okolica spokojna, blisko las, do plaży spacerkiem. Sympatyczni właściciele:) Synek zadowolony był ponieważ piękny plac zabaw przed domem, ogrodzony wiec nie musiała się martwić że go coś przejedzie. Polecamy wypoczynek w Artemidzie!!! Właścicielom życzymy Szczęśliwego Nowego Roku!!!
Ania z rodziną z Kruszwicy
( ania.st…@…eta.pl )
 

 

Spędziliśmy tutaj w czerwcu z żoną i dwójka dzieci wspaniały urlop. Mogę zdecydowanie polecić ten obiekt jako miejsce pobytu rodzin z dziećmi. Duży plac zabaw w ogrodzonym ogrodzie: piaskownice, zjeżdżalnie, „małpi gaj”, huśtawki…. Murowany grill oraz możliwość zapalenia ogniska to tez plusy dla Pana Romana właściciela obiektu. Opiekujące się obiektem bardzo miłe małżeństwo zawsze służyło poradą i było dostępne o każdej porze w razie potrzeby. POZDRAWIAMY PAŃSTWA !!! Pokoje dobrze wyposażone, baaardzo duża jadalnia Ciekawe widoki z balkonów i tarasów… Do morza sugerujemy podjechać samochodem jest 1.5km, później już tylko kilka kroków przez lasek i jesteśmy na miejscu na bardzo szerokiej i czystej plaży Miejscowość spokojna, to duży plus bo można spokojnie odpocząć :) Ehh dużo by pisać….. POLECAMY ZDECYDOWANIE TEN OBIEKT Pewnie się jeszcze tam wybierzemy, któregoś lata…
Paweł Wadowice
( pstu…@…p.pl )
 

 

W lipcu 2010 spędziliśmy z dziećmi wspaniały urlop w tym domu, dla rodzin z dziećmi w pełni poleceam dzieciaki nie umrą z nudów a wręcz przeciwnie nie chcą wracać na noc do domów tylko plac zabawa i zabawa. Na plaże najlepiej dojechać samochodem ale to bez różnicy bo z pontonem i innymi zabawkami ciężko się chodzi więc samochód musi być. Polecam DW ARTEMIDA w 100%.
krzyiek tomaszów mazowiecki
( krzysi…@…p.pl )

 

Oferta i Cennik!

Zapraszamy nad morze!

Cena pobytu jednej osoby za dobę

śniadanie 22/12 zł

w terminie:

10.06-30.06 – 40 zł/os.
01.07-09.07 – 45 zł/os.
10.07-20.08 – 50 zł/os.
21.08 –  40 zł/os.

pokój czteroosobowy od 160 zł za dobę
Do wynajmu weekendowego doliczamy 25% ceny

Opłata miejscowa się zmieniła i wynosi 2
Dodatkowe sprzątanie na życzenie pokoju 50
Pranie 10

UWAGA! Cena przy pobycie minimum 7 dni – pobyty indywidualne!

Ogólne warunki rezerwacji

Warunkiem utrzymania rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości min. 25% kwoty całkowitej w terminie 7 dniu od dnia dokonania rezerwacji.

W tytule przelewu prosimy wpisać:
termin (od kiedy do kiedy),
imię i nazwisko,
telefon kontaktowy.

Pozostałą część należności za pobyt należy uregulować z góry w dniu przyjazdu podczas zameldowania.

W przypadku rezerwacji krótko terminowych (weekendowe) wymagana jest wpłata zadatku w wysokości 50% – rabaty i oferty specjalne nie łączą się.

Podczas dokonywania rezerwacji prosimy o dokładne przemyślenie daty i czasu pobytu w obiekcie.

W przypadku rezygnacji z przyjazdu w zarezerwowanym terminie lub skrócenie pobytu wpłacona kwota zadatku nie jest zwracana.(w szczególnych przypadkach po uzgodnieniu, termin może być przesunięty na inny wolny.